RODZAJE NAWIEWNIKÓW
Nawiewniki wentylacyjne (NSL)
Opis
Nawiewnik szczelinowy liniowy stosowany w systemach wentylacji mechanicznej. Dedykowany do instalacji nawiewno-wywiewnych (rekuperacja). Występuje jako kompletny element wykończenia wraz z puszką rozprężną. Jego zwarta konstrukcja umożliwia zamontowanie go w niskiej przestrzeni zabudowy sufitowej i ściennej, w trwałym połączeniu z płytą GK oraz innymi materiałami.
Cechy
Dane techniczne
RODZAJE NAWIEWNIKÓW
Nawiewniki klimatyzacyjno rekuperacyjne (NK-RS)
Opis
Nawiewnik klimatyzacyjno-rekuperacyjny jest stosowany w systemach wentylacji mechanicznej kanałowej. Dedykowany do instalacji nawiewnych klimatyzacji i rekuperacji, gdzie strumienie powietrza są odseparowane od siebie. Występuje jako kompletny element wykończenia wraz z puszką rozprężną izolowaną termicznie. Jego zwarta konstrukcja umożliwia zamontowanie go w przestrzeni zabudowy sufitowej i ściennej, w trwałym połączeniu z płytą GK oraz innymi materiałami.
Cechy
Dane techniczne
RODZAJE NAWIEWNIKÓW
Nawiewniki klimatyzacyjne (NKS)
Opis
Nawiewnik szczelinowy klimatyzacyjny stosowany w systemach wentylacji mechanicznej kanałowej. Dedykowany do instalacji nawiewno-wywiewnych klimatyzacyjnych. Występuje jako kompletny element wykończenia wraz z puszką rozprężną izolowaną termicznie. Jego zwarta konstrukcja umożliwia zamontowanie go w przestrzeni zabudowy sufitowej i ściennej, w trwałym połączeniu z płytą GK oraz innymi materiałami.
Cechy
Dane techniczne
RODZAJE NAWIEWNIKÓW
Nawiewniki rekuperacyjne (NSP)
Opis
Nawiewnik szczelinowy płaski stosowany w systemach wentylacji mechanicznej. Dedykowany do instalacji nawiewno-wywiewnych (rekuperacja). Występuje jako kompletny element wykończenia wraz z puszką rozprężną. Jego zwarta konstrukcja umożliwia zamontowanie go w niskiej przestrzeni zabudowy sufitowej lub ściennej o minimalnej przestrzeni 6,5cm. Konstrukcja przystosowana do szybkiego połączenia z płytami GK oraz innymi systemami sufitów podwieszanych oraz okładzin ściennych. Z uwagi na wysokość nawiewnika, króciec przyłączeniowy wykonuje się poprzez przewiert przez strop i prowadzenie przewodów nawiewnych i wywiewnych w warstwach posadzkowych pomieszczeń powyżej.